Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi 2-A8A Blok No:26 Çorlu / Tekirdağ

Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Telefon

0 282 650 02 65

E-mail

info@sistemsogutma.com
Teknik Servis
Chiller sistemleri, cihaz içeresinde bulunan soğutucu gaz, evaparatör ve kompresör üzerinden enerji kazanır ve bu enerjiyi kondenser üzerinden atarak suyun soğumasını sağlar. Isı transferi yapan chiller soğutma sistemleri, suyun soğumasını sağlar ve soğuyan suyu dilediğimiz her alanda kullanabiliriz. 
Chiller soğutma sistemleri, hava soğutmalı ve su soğutmalı olarak iki ayrı grupta incelenebilir ve istenilen her alanda kullanılabilir. Yüksek verimliliği ve kullanıldığı alana kolayca uyum sağlayabilme özellikleri sayesinde kullanım anlamında herhangi bir sorun teşkil etmezler. Aksine yüksek performansta çalışarak detaylı çözümler üretir. 

Bizler Sistem Soğutma olarak, Çorlu'da satışını sunduğumuz chiller soğutma sistemlerini, profesyonel ekibimizle ve tam teknolojik ekipmanlarımızla üretiyoruz. Sistem Soğutma Chiller Sistemlerini dilediğiniz her alanda kullanabilmeniz için uyum sağlayabilen özellikler ile imal ediyoruz. Böylelikle sizlere her alanda başarılı ve etkili çözümler sunuyoruz. Chiller soğutma sistemlerine ihtiyaç duyuyorsanız bizlerle iletişime geçebilir veya ürün kategorilerimizden ürünlerimizi inceleyebilir ve chiller soğutma istemlerini tercih edebilirsiniz.