Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi 2-A8A Blok No:26 Çorlu / Tekirdağ

Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Telefon

0 282 650 02 65

E-mail

info@sistemsogutma.com
Teknik Servis
Isı Takip Sistemleri, her türlü sabit veya hareketli; aşı odaları, bilgi işlem alanları, laboratuvar ve soğuk hava deposu gibi mekanların ısı ve nem dengesini kontrol altında tutar. Web tabanlı online bir sistem olmakla birlikte insana dayalı çalışma sisteminden uzak ve 7/24 arıza çıkartmadan sorunsuzca çalışabilen sistemlerdir. 
Isı takip sistemleri ile, bir mekanın ısı ve nem değerlerini kontrol altına alarak buna bağlı olarak oluşabilecek riskleri ortadan kaldırıyoruz. 

TAKİP VE İZLEME ÖZELLİĞİ

Isı takip sistemlerinin kurulu olduğu mekanlardaki ısı ve nem değerlerini anlık veya geçmişe dayalı olarak kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz. Isı takip sistemlerinin bu özelliği sayesinde ortam koşulları, mesafe ve alan sorunu gözetmeksizin, sistemin kurulu olduğu mekanın ısı ve nem bilgisini kontrol edebilir ve gerekirse yönetebilirsiniz. 

Sistem Soğutma olarak özel tasarımla ürettiğimiz ısı takip sistemleri, kullanmak istediğiniz mekana kısa sürede uyum sağlayacak ve ihtiyacınız olan hizmetleri karşılayacaktır. Laboratuvarınızda, soğuk hava deponuzda ve daha birçok hassas ısı dengesi gerektiren ortamlarda kullanarak, ortamın nem ve ısı dengesini en hassas bir şekilde kontrol altında tutarak bu değerleri koruyabilir ya da gerektiğinde bu değerleri değiştirebilirsiniz. Uzaktan erişim imkanı sunan ısı takip sistemlerimiz ile mekan ve uzaklık farketmeksizin deponuza, aşı odanıza veya ısı takip sistemlerini kurduğunuz alana rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Chiller Soğutma Sistemleri

Pano Kliması

Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Soğuk Hava Deposu