Soğuk Oda Panelleri

Soğuk oda panelleri, ürün depolarının dış ortam ile temasını engelleyen yalıtımlı yapılardır. Aynı zamanda soğuk hava zincirinin korunması için gereken unsurların başında yer almaktadır. Paneller, tavan ve duvar panelleri gıda tüzüğüne uygun olarak üretilirler. Teknik farklılıkları nedeni ile oluklu, zemin ve düz paneller olmak üzere 3 farklı isimle anılırlar.

Soğuk Oda Panellerinin Avantajları Nelerdir?

Ürünlerimizi muhafaza etmek için neden soğuk hava deposu paneli kullanmalıyız ve bize ne kazandırır? İşte en önemli avantajları:

Soğuk oda panellerinde kullanılan kilit sistemi sayesinden dışarıdan gelecek olası darbelere karşı yüksek koruma sağlar.

Paneller dışarı ile hava temasını kesmesi nedeni ile ısı kaybını enerji tasarrufu sağlar

Ürünlerin bozulması engeller ve uzun süre muhafaza edilmesini sağlar.

Soğuk Oda Paneli Fiyatları

Panel yüzey malzemesi ve panel kalınlığı, fiyata etki eden en önemli unsurdur. Soğuk hava deposu panelinin hangi ürün için ve hangi ortamda kullanılacağına göre malzeme seçimi yapılması gerektiğinden uzman yardımı ile yapılması gereklidir. Ancak malzeme seçimi ve ebat belirlenmesi sonucu net fiyat belirlenebilir.

Soğuk oda paneli ihtiyaçlarınızda ayrıntılı fiyat bilgisi almak için Sistem Endüstriyel Soğutma'ya ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürün ve profesyonel hizmet birleşiminden uzun vadede yararlanabilirsiniz.